Istifadəçi adınızı daxil edin

Şifrənizi daxil edin

Əlaqə

Azerbaycan          
+994 12 409 90 09
+994 51 408 08 88
             
+994 12 408 08 88              
info@mediateqib.az              
Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu,
Əhməd Rəcəbli, 25E,
Duru Plaza, AZ1075
             
                 
                 
                 
İstanbul Merkez   Ankara   Avrupa  
+90 212 442 30 00   +90 312 447 34 98   +49 (0) 821 2185791  
+90 212 442 20 85   +90 312 447 39 91   +49 (0) 821 2185793  
mtm@medyatakip.com   ankara@medyatakip.com   europa@medyatakip.com  
Dünya Ticaret Merkezi A3 Blok 
34189 Yeşilköy/İSTANBUL
  GOP, Ziaürrahman Cd.
17/1 Çankaya/ANKARA
  Mühlmahdweg 6, 86167 Augsburg 
GERMANY
 
Kroki   Kroki   Kroki  
                 
                 
İzmir   Bursa   Konya  
+90 232 421 50 65   +90 224 235 00 98   +90 332 236 66 60  
izmir@medyatakip.com   +90 224 235 00 89   konya@medyatakip.com  
İsmet Kaptan Mah. 1374 Sok. No:6/12 Büyükbaş İş Hanı Hilton Yanı Konak/İZMİR      bursa@medyatakip.com   Şükran Mh. Alaaddin Bulvarı
Emir Seyfettin Sk. İzmirligil Apt.
No: 2/3 Meram/KONYA
 
Çekirge Cad. Petek Onar Apt.
No: 104/4 16080
Osmangazi/BURSA
Kroki   Kroki   Kroki  
                 
                 
Anadolu Yakası   Samsun   Adana  
+90 216 693 11 52   +90 362 435 21 08   +90 322 227 74 44  
anadoluyakasi@medyatakip.com   samsun@medyatakip.com    adana@medyatakip.com  
Kavacık mah. Sulh sok.
Feyz Plaza No: 9/1
Kavacık/İSTANBUL
  Kale Mahallesi Orhaniye Sokak No:9 Güneş Apt. Kat: 5 Daire 22  İlkadım-SAMSUN   Beyazevler Mah. 80002
Sokak Özhas Apt. No:1/A
Çukurova/ADANA
 
Kroki   Kroki        
             
 
 

 

Gaziantep          
+90 342 230 02 01             
+90 212 442 20 85            
gaziantep@medyatakip.com             
İncilipınar Mah. G.M.P. Bulvarı 
Kepkepzade Park İşmerkezi 
A Blok K:2 D:6 
Şehitkamil / GAZİANTEP 
       
 
 
Kroki              
                 
Hizmetlerimiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi paylaşmak için lütfen formu doldurunuz.


Əlaqə forması


Adınız və soyadınız*
Telefon nömrəniz*
E-Poçt ünvanınız*
İsmarışınız*
Təhlükəsizlik kodu* Yenilə



FEDERATION INTERNATIONALE DES BUREAUX D'EXTRAITS DE PRESSE